30 dienu “Bites”
izaicinājums ar Efectio

VEIKSMES STĀSTI

IESKATS

Stiprinot vērtības, vairojot gandarījumu un kļūstot efektīvākiem!

Par “Biti”

SIA “BITE Latvija” ir visstraujāk augošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums Latvijā, kas jau piecpadsmit gadus nodrošina mūsdienīgus, inovatīvus, klientu vajadzībām atbilstošus mobilo un fiksēto sakaru pakalpojumus, “Go3” video satura platformu un integrētus IKT risinājumus biznesa klientiem.

“Bite” CV-Online Latvia veiktajā Latvijas labāko un iekārotāko darba devēju topā ieņem sesto vietu, un uzņēmums saņēmusis titulu “Gada izaugsme 2019”. Bite par savām galvenajām vērtībām izvirzījusi:

  • rūpes par cilvēkiem;
  • komandas darbu;
  • radošumu;
  • degsmi sasniegt mērķus;
  • izcilību it visā.

Bitē strādā cilvēki, kuri ir atvērti iespējam un vienmēr gatavi jauniem izaicinājumiem. Uzņēmums saviem darbiniekiem piedāvā aizraujošu darba vidi, izaugsmes iespējas, kā arī plašu labumu grozu.

800

"Bites"4G tehnoloģiju bāzes stacijas

15

gadu
pieredze

6

meitas
uzņēmumi

71%

darbinieku apmierinātības līmenis

75%

vadītāju, kuri izauguši uzņēmumā

RISINĀJUMS

Izaicināt sevi un savu komandu!

Lai izaicinātu savu darba komandu, “Bite” 2018. gadā izveidoja sadarbību ar Efectio. Katru dienu, veicot dažādus mentālos, fiziskos, uztura, efektivitātes un radošuma uzdevumus, kuri saistīti ar Bites vērtībām, darbiniekiem bija iespēja sacensties ar sevi un kolēģiem. Uzņēmuma oficiālais tēmturis ir #kopāspēks, tāpēc izaicinājums paredzēja dažus no uzdevumiem veikt kopīgiem spēkiem komandas vidū, lai labāk izjustu, kāds ir “Bites” darbinieku #kopāspēks. 

Lai darbinieku vidū iedzīvinātu un nostiprinātu uzņēmuma vērtības,  savu darba komandu, Bite 2018. gadā sadarbībā ar Efectio organizēja 30 dienu ilgu izaicinājumu. Tā laikā darbinieki katru dienu veica dažādus mentālos, fiziskos, uztura, efektivitātes un radošuma uzdevumus, kas saistīti ar Bites vērtībām. Uzdevumi tika veidoti tā, lai tie tiktu paveikti gan individuāli, gan arī darbojoties komandās, kas atbilst arī Bites oficiālajam tēmturim – #kopāspēks.

Darbinieku iesaiste “Bites” izaicinājumā:

30

Izaicinājuma dienas

291

Dalībnieks

8

Fizisko aktivitāšu uzdevumi

18

Mentālie uzdevumi

4

Uztura uzdevumi

2064

Kopā izpildīti uzdevumi

28787

Atzīmēti foto ar “patīk”

Dalība Bites 30 dienu izaicinājumā tika sekmēta gan ar aktīvām un pārdomātām iekšējās komunikācijas aktivitātēm, gan arī motivējošām balvām aktīvākajiem dalībniekiem un komandām.

REZULTĀTI

Kopā “Bite” var vairāk!

Bites un Efectio kopīgi organizētais izaicinājums 30 dienu garumā Bites darbiniekiem ļāva aktīvā un praktiskā veidā izprast uzņēmuma vērtības. Lai ar aktīvu uzdevumu izpildi un saviem īpašajiem talantiem cīnītos par vietu izaicinājuma topa augšgalā, izaicinājumam pavisam kopā reģistrējās 291 azartisks darbinieks. Individuālajā vērtējumā uzvarētājs ar 5225 punktiem atzina, ka šis izaicinājums tik tiešām ir šim vārdam atbilstošs, jo, lai noturētu entuziasmu un vietu līderu pozīcijās līdz pašām beigām, viņam nācās ar sevi pacīnīties, kas precīzi atbilst vienai no Bites vērtībām – degsmei sasgniegt mērķi:

“Šis 30 dienu garais piedzīvojums pilnīgi noteikti saliedēja mūsu komandu un lika piedomāt pie tām lietām, kas parasti paskrien garām.” – “Bites” izaicinājuma uzvarētājs.

Arī uzvarētāju komanda ar nopelnītiem 4723 punktiem atzina, ka, piedaloties šajā izaicinājumā, komanda ir kļuvusi saliedētāka, jo viss mēnesis pagājis sarakstēs, sarunās par un ap uzdevumiem, kā arī kopīgi organizētas pastaigas un vingrinājumi to izpildei:

Mēs kā komanda cits citu pieskatījām un neviena diena nepagāja, neizpildot uzdevumu”, stāsta vadītāja un piebilst, ka neiztika arī bez izaicinājumiem. Lielākais no tiem bija uzdevumu pildīšana brīvdienās. Savukārt atmiņām bagātākais visai komandai palicis organizētais kopīgais mini pārgājiens pusdienlaikā, lai sasniegtu dienā noteikto soļu skaitu.

“Efektīvi! Tā vienā vārdā varam aprakstīt Efectio izaicinājuma mēnesi Bitē. Ar daudzveidīgiem uzdevumiem Bites darbinieki ir ne tikai iepazinuši uzņēmuma vērtības praktiski, bet arī iedvesmojuši un iepazinuši viens otru daudz labāk,” – saka Ance Kovale, Bites klimata kontroles menedžere.