Par Efectio

Efectio piedāvā digitālu mikro mācību platformu, kas papildināta ar spēļošanas elementiem, lai sniegtu iespēju izglītot, iesaistīt un apvienot uzņēmuma darbiniekus ar modernu HR pieeju.

Ar teorētisku un praktisku uzdevumu palīdzību piedāvājam dažādus risinājumus, kā iepazīstināt darbiniekus ar veselīgu darba vidi, veicināt labāku izpratni par Jūsu biznesa vērtībām vai radīt jautrus un saistošus biroja izaicinājumus, lai veidotu patīkamu un motivējošu darba vidi un vienotu komandu. Mūsu platforma piedāvā gatavus 30 dienu izaicinājumus, kā arī iespēju radīt jaunus uzdevumus, kas īpaši pielāgoti Jūsu uzņēmumam.

Apvienojot mūsdienu tehnoloģiju, satura un spēļošanas elementus, mēs esam izstrādājuši darbinieku iesaistes un mācīšanās platformu, kas nodrošina risinājumus sešās galvenajās jomās, pozitīvi ietekmējot darbinieku lojalitāti un produktivitāti:  labsajūtā, sadarbībā, iesaistē, atzīšanā, atbalstīšanā un mikro mācībās.

Iepazīsti platformu

Uzņēmuma piemērs

Ieskaties, kā uzņēmums „Latvenergo” - viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 3000 darbiniekiem - apvienoja un radoši iesaistīja uzņēmuma komandu, izmantojot Efectio platformas izaicinājumus.

Uzlabo uzņēmuma ikdienas produktivitāti!

ATSAUKSMES
Latvenergo
Mārketinga projektu vadītāja

Diāna Valdemāre

“Sadarbībā ar Efectio komandu izveidojām darbinieku motivācijas programmu, lai iedzīvinātu vērtības un aicinātu darbiniekus pievērsties veselīgākam dzīvesveidam. Izdevās lieliski! Darbinieki iesaistījās ar aizrautību, saliedējās dažādas paaudzes un profesiju pārstāvji. Paldies Efectio komandai par atvērtību, atsaucību un ieklausīšanos mūsu vēlmēs!”

Accenture
Kurzemes reģiona vadītājs / Accenture

Guntis Čoders

"Efectio ir lielisks rīks, kas palīzeja mūsu kolektīva attiecību uzlabošanai un savstarpējās mijiedarbības viecināšanai arī ārpus ikmēneša kopīgajām tikšanās reizēm. Papildus tam, iespējams gan iemācīties, ko jaunu, par veselīgu dzīvesveidu, gan motivēt kolēģus arī piekopt veselīgos ieradumus."

Conexus
Vides un darba drošības departamenta vadītājs

Mārtiņš Žogots

Līdz šim esmu saskāries ar dažādām veselības veicināšanas platformām, bet tās visas ir bijušas ārvalstu uzņēmumu veidotas. Prieks, ka beidzot šāds latviešu veidots risinājums ir pieejams tirgū. Tas, protams, atvieglo savstarpējo sadarbību, to padarot ātru un vienkāršu."

Bite
Cilvēkresursu nodaļas vadītāja

Ance Kovale

“Efektīvi! Tā vienā vārdā varam aprakstīt Efectio izaicinājumu mēnesi Bitē. Ar mūsu uzņēmuma vērtībām atbilstošiem uzdevumiem un izaicinājumiem iedvesmojām viens otru gan veselīgākiem, gan sociāli atbildīgākiem ikdienas darbiem un nedarbiem. Kopā mēs varam vairāk! #kopāspēks”

Iepazīsti komandu!

Veidojam produktīvu un veselīgu darba vidi.

Kitija Katrina Liepa

Oļegs Ņikitins

Artūrs Bernovskis

Laima Buša

Uzlabo uzņēmuma ikdienas produktivitāti!