7 padomi, kā IESAISTĪŠANĀS darba vietā ļauj būt produktīvākam un LAIMĪGĀKAM

IESAISTĪŠANĀS nozīmē interesēties un rūpēties par savas darba vietas mērķiem

7 dienu garumā iemācies stiprināt savu saikni ar darba vietu!

Iepazīstini ar uzņēmuma vērtībām jaunākos darbiniekus vai atgādini par tām uzņēmuma pieredzējušākajiem kolēģiem! 

Vērtību mēneša ietvaros ar sagatavotu uzdevumu kopumu, kas atspoguļo uzņēmuma vērtības praktiskā veidolā, atsvaidzini darbinieku zināšanas par uzņēmuma vērtību nozīmi, stiprinot uzņēmuma kultūru un saliedējot darba kolektīvu.

Kas iekļauts 7 padomos?

Uzzini, kā 7 padomi palīdzēs uzlabot Tavu produktivitāti un labsajūtu darbā.

Ķermeņa
Labsajūta

Labsajūta ir, kad mēs jūtamies labi! Mēs esam laimīgi, priecīgi un darbs sagādā baudu. Mums ir ļoti laba veselība un viegli tiekam galā ar stresu.
Iemācies, kā uzlabot savu ķermeņa labsajūtu!

Uzņēmuma
Mērķi un misija

Apzinies savas dzīves vēlmes, kā arīnoskaidro uzņēmuma mērķus un vērtības. Izproti, kā Tu vari sasniegt savus personīgos mērķus, un Tu noteikti jutīsies labāk darba kolektīvā.

Sadarbība un
Novērtējums

Atrodi domubiedrus un draugus darba kolektīvā, kas veicinās izpratni par uzņēmuma mērķiem. Iemācies prasīt un arī pats izteikt novērtējumu padotajiem, vadībai un kolēģiem.

Attīsties profesionāli
Apmācības

Iemācies katru dienu apgūt ko jaunu. Tas pavērs izaugsmes iespējas, kā arī ļaus sajusties laimīgākam , redzot, ka katru dienu attīsties.

Saņem 7 padomus savā e-pastā

Ievadi savu e-pastu un iedvesmojies!

Katru dienu saņemsi noderīgus padomus, kas liks aizdomāties un pilnveidos karjeras attīstību.

Kāpēc Tev nepieciešams mācīties par "iesaistīšanos"?
Iesaistīšanās paaugstina produktivitāti, palielina atalgojumu un izaugsmes iespējas, bet pats galvenais - darbinieki kļūst laimīgāki!

Neirozinātne ir atradusi veidus, kā mūsu smadzenēs dabiski sastopamos hormonus (neirotransmiterus) var izmantot, lai ar atzinību un balvu palīdzību mudinātumūs strādāt čaklāk un efektīvāk, veicot gan tiešos pienākumus, gan iesaistoties veselības, mācību un komandas saliedēšanās aktivitātēs.

Neirozinātne ir pierādījusi, ka jaunas informācijas apgūšana ar spēļošanas elementiem un socializēšanos, darbiniekiem ir daudz efektīvāka, nekā parastas mācības un sapulces ar kolēģiem. Darbinieki šajā procesā saņem novērtējumu, kolēģu atbalstu un apbalvojumu.
Efectio strādā pie tā, lai jebkura darba veicējs apzinātos savu potenciālu un atklātu vislabākos paņēmienus, kas palīdz kļūt veiksmīgākam.

Saņem 7 padomus savā e-pastā

Ievadi savu e-pastu un iedvesmojies!

Katru dienu saņemsi noderīgus padomus, kas liks aizdomāties un pilnveidos karjeras attīsītbu.